Teslimat Koşulları

Kapıda Ödemeli Siparişlerinizde müşteri hizmetlerimiz 0505-080-15-15 telefon numarasından onay almak ilçin tarafınıza telefon yada watsapp aracılığıyla size ulaşır. Onay alınmayan kapıda ödeme siparişler gönderilmez.

İlan açıklamalarında belirtilmediği sürece e-antika sitemizde yayınlanan tüm ürünler stoğumuzdan 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir

Ürün paketlemesi patpat ve koli kullanılarak tarafınıza sağlam ulaşması adına özenle hazırlanır.Değerli Müşterilerimizden talebimiz yıpranmış
yada ezilmiş paketleri kargo görevlisi huzurunda açmaları ve aksi bir durumda tutanak  tutturmalarıdır.


Havale ile Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo şirketleri tarafından E-Antika.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir
E-Antika.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.